Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Anekke

( ilość produktów: 328 )

Marka Anekke powstała w hiszpańskim mieście Petrer w 2014 r.  Anekke jest częścią grupy Azzar Complementos, założonej przez trzech braci i kontynuującej produkcję torebek już od trzech pokoleń.
Oferta produktów Anekke stale poszerza się i obecnie poza torebkami i galanterią można kupić artykuły papiernicze, biżuterię, odzież i buty.
Marka Anekke dotarła do polskich sklepów w 2017 roku i z roku na rok staje się coraz bardziej popularna w naszym kraju. Produkty z uroczą dziewczynką można kupić w ponad 60 krajach na świecie.
Ciemnowłosa dziewczynka Anekke ma towarzyszkę życia i podróży - kotkę Towandę, która podziela jej zamiłowanie do czytania książek, poznawania nowych miejsc i krajów, miłość do przyrody, zwierząt i tradycji.
To właśnie dzięki pasjom i przekazowi, który niesie w świat, hiszpańska dziewczynka Anekke zdobyła serca kobiet na całym świecie.
Motto hiszpańskiej marki brzmi :"Love to share" i każdy detal w produktach niesie ze sobą to przesłanie. Dziel się miłością, pokojem, wspomnieniami, pasjami, szacunkiem dla każdego człowieka i natury.
Marka Anekke kładzie nacisk na uświadamianie jak ważna jest dbałość o naszą planetę, wszystkie żyjące na niej zwierzęta i rośliny. Promowanie świadomości ekologicznej idzie w parze z działaniami firmy. Kolekcje Nature tworzone są w 80% z produktów poddawanych recyclingowi.
Kolekcje Anekke to odkrywanie świata, podziwianie natury i podziw dla kobiet. W swoich kolekcjach firma oddaje hołd znanym kobietom, które zmieniały świat swoimi osiągnięciami, talentami, siłą i niezależnością.
Kolekcja Jane była hołdem dla angielskiej pisarki Jane Austin, Couture Paris dla francuskiej projektantki mody Coco Chanel, Aviator dla amerykańskiej pilotki Amelii Earthart, Jungle dla brytyjskiej badaczki, Universe dla Rosjanki Walentiny Tierieszkowej, City dla amerykańskiej fotografki Vivien Maier, Fun&Music dla amerykańskiej piosenkarki Cyndii Lauper, Voice dla kanadyjskiej działaczki na rzecz praw kobiet Violi Desmond. 
Kolekcje Anekke począwszy od najstarszych: Dreams, Seaside, Cozy, Meraki, Stories, Patchwork, Sweet, Faith, Traveller, Liberty, Moon, Ballerina, Nature, Venezia, Aviator, Miss Anekke, Jane, India, Couture, Egypt, Arizona, Jungle, Universe, Ixchel, Kenya, City, Iceland, Fun&Music, Mediterranean, Forest, Amazonia. Dziewczynka Anekke w towarzystwie Towandy odwiedziła wiele zachwycających miejsc: Japonię, Wenecję, Indie, Meksyk, Islandię, Kanadę, kraje Morza Śródziemnego, amazońską dżunglę, Egipt, Kenię, Arizonę, Paryż a nawet kosmos.
W produktach Anekke niezwykłe są szczegóły. Niezliczona ilość detali, które są perfekcyjnie dopracowane przyciągają uwagę i fascynują za każdym razem kiedy oglądamy produkty hiszpańskiej marki.
Producent każdego roku wprowadza 2 kolekcje: wczesną wiosną pojawia się wiosenno-letnia i pod koniec lata jesienno-zimowa. Wszystkie kolekcje Anekke są limitowane i nie jest ponawiana ich produkcja.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 461 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-11
Obsługa na medal :)
2024-06-03
Polecam, wszystko przebiegło sprawnie, kompetentna obsługa, informacje o statusie zamówienia na bieżąco. Najważniejszy poziom obsługi klienta.
pixel