Czy znasz już Anekke?

Wielbicielkom Anekke tej marki przedstawiać nie trzeba.

Ciemnowłosa dziewczynka, która podróżuje po świecie, kocha zwierzęta i przyrodę jest niezwykle popularna w rodzimej Hiszpanii. Ale jej niezwykłość coraz bardziej doceniają kobiety w innych częściach świata. Produkty Anekke dostępne są w ponad 60 krajach. Od kilku lat także jest coraz bardziej znana w Polsce.

 

Kim jest Anekke?

Anekke to marka należąca do hiszpańskiej Grupy Azzar, producenta torebek i akcesoriów. Azzar znany jest także wielbicielkom marek Kimmidoll i Dogs by Beluchi.

Anekke powstała w 2013 roku w hiszpańskim Alicante. Firma jest własnością 3 braci, którzy są trzecim pokoleniem rodziny zajmującym się tradycyjnym wyrobem toreb. Bracia postanowili stworzyć markę, którą reprezentować będzie odważna i przebojowa dziewczynka: Anekke.

Anekke ma kociaka Towandę, który pojawił się niespodziewanie w jej życiu i stał jego nieodłączną częścią. Jest jej przyjacielem i towarzyszem podróży, marzeń i nadziei. Anekke jak na marzycielkę przystało kocha podróże i ręcznie robione staroświeckie rzeczy.


W każdej kolekcji główną bohaterką jest śliczna Anekke. I to wspólna cecha kolejnych kolekcji. Zmieniają się jednak miejsca, detale i przesłanie. Produkty Anekke wyróżniają się dbałością o detale, biżuternymi dodatkami, harmonijnie dobranymi podszewkami z printem, mnóstwem kieszonek i schowków.


Firma Azzar wypuszcza na rynek swoje kolekcje dwa razy w roku. Każda kolekcja zawiera 2 serie. I w każdej kolekcji jest ogromny wybór torebek i akcesoriów. Torebki duże, plecaki, średnie i malutkie, walizki, etui, kosmetyczki, parasolki, kubki, breloczki, zeszyty, apaszki.


Kiedy składamy zamówienie zawsze mamy wielkie dylematy, które torebki zamówić. Bo wybór jest ogromny a my chcemy wpasować się najlepiej w oczekiwania i gusty polskich klientek.
W naszym sklepie znajdziesz torbę do pracy na laptopa i dokumenty, małą torebkę na popołudniowe spotkania, miejską torbę, która pomieści zakupy albo worek plecak, który świetnie sprawdzi się w czasie spacerów lub wyjazdów.

Różnorodność modeli Anekke pozwoli Ci znaleźć torebkę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.


Inspiracją każdej kolekcji jest podróż lub kultowa kobieta. Poprzednie serie to były podróże do Wenecji, Indii, Japonii… 

To także hołd dla kobiet, które zmieniały świat i pomogły nam uwierzyć, że możemy być kim chcemy.


Lato 2020 stoi pod znakiem kolekcji Jungle i Arizona:


Jesienno-zimowa seria Universe i Spirit już jest w toku produkcji i jesienią rozgości się na półkach naszego sklepu.

Filozofia Anekke: #lovetoshare to dzielenie się dobrymi wartościami i wzajemne wsparcie.

Podzielcie się z nami swoimi zdjęciami z Waszymi Anekke. Z miejsc, które są Wam bliskie, które zachwyciły, które Was opisują. Prześlijcie je na nasz adres email lub opublikujcie na Instagramie oznaczając nas. Opublikujemy je na naszym profilu a autor zdjęcia, które nas najbardziej ujmie otrzyma od nas drobny upominek.